Dyplom dla Kubusia

  Miło nam poinformować, że Kubuś z grupy "Starszaki" otrzymał dyplom za udział w ogólnoposlkim konkursie plastycznym pt. "Okrągłe, kolorowe bombki choinkowe", który był zorganizowany przez Niepubliczne Domowe Przedszkole Integracyjne w Nowym Sączu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)  

OFF

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

    Drodzy Rodzice! Kochane Przedszkolaki!   W imieniu Dyrekcji i Pracowników Przedszkola Niepublicznego "Akademia Rozwoju" w Tomaszowie Bolesławieckim życzymy Wam, aby te nadchodzące święta Bożego Narodzenia były pełne radości, spokoju, błogosławieństwa i miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Natomiast nadchodzący Nowy Rok niechaj spełni wszystkie Wasze życzenia i marzenia.    

OFF

25.12.2017 – 1.01.2018 r. – Przedszkole jest zamknięte

  Drodzy Rodzice!   Uprzejmie przypominamy, że w dniach 25.12.2017 r.(poniedziałek) – 1.01.2018 r. (poniedziałek) Przedszkole Niepubliczne „Akademia Rozwoju” jest zamknięte (zgodnie z harmonogramem dni wolnych od pracy, z którym zostaliście Państwo zapoznani we wrześniu). Zapraszamy 2.01.2018 r. (wtorek) 🙂  

OFF

Dyplom dla Oli

  Miło nam poinformować, że Ola z grupy "Starszaki" otrzymała dyplom za udział w konkursie plastycznym pt. "Jesienne parasole". Konkurs zorganizowało Przedszkole Niepubliczne "Kujawiaczek" we Włocławku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)  

OFF

Dyplom dla Hani

  Hania otrzymała kolejny dyplom za udział w konkursie plastycznym pt. "Jesienne dziwadełka". Konkurs był zorganizowany przez Przedszkole Niepubliczne "Jarzębinka" w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sykcesów:)

OFF

Dyplom dla Mai

  Miło nam poinformować, że kolejny Starszak otrzymał dyplom. Jest to Majeczka. Otrzymała ona dyplom za udział w ogólnoposlkim konkursie plastycznym pt. "Jesienne dekoracje" zorganizowanym przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie. Serdecznie gratulujemy Mai i życzymy Jej dalszych sukcesów:)  

OFF

Dyplom dla Emila

  Tym razem to Emil z grupy "Starszaki" otrzymał dyplom za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Jesienny las" zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne w Wołczynie. Serdecznie gratulujemy Emilkowi i życzymy dalszychy sukcesów:)  

OFF

Dyplom dla Hani

  Miło nam poinformować, że Hania z grupy "Starszaki" otrzymała dyplom za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Bezpieczny na drodze" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)  

OFF

Harmonogram spotkań z Filharmonią Dolnośląską z Jeleniej Góry w roku szkolnym 2017/2018

OFF

List z Klekusiowa

OFF