Zapraszamy na Dzień Otwarty do „Akademii Rozwoju” – 17.03.2018 r. (sobota)

Zaprasza na DZIEŃ OTWARTY Dnia 17.03.2018 r. (sobota) od godz. 10:00 do 12:00 rodziców i dzieci od 2,5 do 6 lat. Jest to wspaniała okazja poznania organizacji i funkcjonowania placówki. Dzieci  z pewnością odczują atmosferę zabaw i zajęć w przedszkolu (m.in. zajęcia muzyczne, plastyczno – konstrukcyjne, ruchowe, zabawy tematyczne).   PRZYJDŹ, ZOBACZ, POBAWMY SIĘ RAZEM, ODPOWIEMY NA KAŻDE TWOJE PYTANIE. …Czytaj wiecej →

OFF

Rozliczmy PIT z sercem dla Mateuszka

OFF

Dyplom dla Andrzejka

Miło nam poinformować, że tym razem Andrzejek z grupy "Starszaki" otrzymał dyplom za udział w ogólnoposlkim konkursie plastycznym pt. "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa". Konkurs zorganizowało Przedszkjole Miejskie nr 20 w Sosnowcu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

OFF

Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego „Akademia Rozwoju”

    REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „AKADEMIA ROZWOJU” W TOMASZOWIE BOLESŁAWIECKIM   Przedszkole Niepubliczne „Akademia Rozwoju” w Tomaszowie Bolesławieckim ogłasza nabór dzieci w wieku 2,5 do 6 lat na nowy rok szkolny 2018/2019 oraz na aktualny rok szkolny. Zapraszamy do pobierania kart zgłoszeń z naszej strony internetowej www.przedszkoletomaszow.pl (zakładka dokumenty) oraz do osobistego odwiedzenia naszej placówki.   Wszystkich zainteresowanych serdecznie …Czytaj wiecej →

OFF

Dyplom dla Alanka

Informujemy, że kolejny Starszak otrzymał dyplom:) Tym razem jest to Alanek, który wziął udział w konkursie plastycznym pt. "Wymarzony prezent od Świętego Mikołaja" zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Językowe "Mundo Marino" w Katowicach. Serdecznie gratulujemy Alankowi i życzymy dalszych sukcesów:)

OFF

Nagroda dla Oliwierka

Informyjemy Was, że Oliwierek z grupy Starszaki otrzymał nagrodę za udział w konkursie plastycznym pt. "Świąteczna poczta". Konkurs był zorganizowany przez portal przedszkola.edu.pl Oliwierek otrzymał, podziękowanie, płyty z bajkami oraz wejściówki do Parku Świętego Mikołąja w Zatorze:) Serdecznie greatulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

OFF

Dyplom dla Olusia

  Miło nam poinformować, ży Oluś z grupy "Starszaki" otrzymał dyplom za udział w konkursie plastycznym pt. "Najładniejsza kartka bożonarodzeniwa", który był zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bukowinie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)  

OFF

Dyplom dla Kubusia

  Miło nam poinformować, że Kubuś z grupy "Starszaki" otrzymał dyplom za udział w ogólnoposlkim konkursie plastycznym pt. "Okrągłe, kolorowe bombki choinkowe", który był zorganizowany przez Niepubliczne Domowe Przedszkole Integracyjne w Nowym Sączu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)  

OFF

Dyplom dla Oli

  Miło nam poinformować, że Ola z grupy "Starszaki" otrzymała dyplom za udział w konkursie plastycznym pt. "Jesienne parasole". Konkurs zorganizowało Przedszkole Niepubliczne "Kujawiaczek" we Włocławku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)  

OFF

Dyplom dla Hani

  Hania otrzymała kolejny dyplom za udział w konkursie plastycznym pt. "Jesienne dziwadełka". Konkurs był zorganizowany przez Przedszkole Niepubliczne "Jarzębinka" w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sykcesów:)

OFF