Dzień Uśmiechu:)

12.10.2021 r. Przedszkolaki obchodziły Dzień Uśmiechu w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego pt. "Magiczna moc bajek" czyli "Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni". Przedszkolaki osłuchały się z piosenką pt. "Rozsyłamy uśmiechy", poznały postać Harveya Ball, który to był pomysłodawcą Światowego Dnia Uśmiechu oraz autorem znanego na całym świecie symbolu uśmiechniętej żółtej buźki:) Omówiliśmy sobie śmieszne zdjęcia, robiliśmy śmieszne minki do lusterka, pobawiliśmy się w "Emotka stop", wykonywaliśmy zadania na tablicy interaktywnej oraz zjedliśmy cytrynkę z uśmiechem na twarzy:) Na zakończenie wykonaliśmy bajkową kukiełkę, która będzie nam towarzyszyć podczas realizacji projaktu:)