Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka:)

20.09.2021 r. świętowaliśmy "Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka":) Ach cóż to był za dzień… Po śniadanku spotkaliśmy się w ogrodzie przedszkolnym i odśpiewaliśmy piosenkę pt. "Życie przedszkolaka" oraz zatańczyliśmy "Szaloną krowę". Rozpoczęliśmy ten dzień w ten sposób, gdyż bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji "Dzień Przedszkolaka to ważne święto – uczcijmy je razem tańcem i piosenką:) Po inauguracji przystąpiliśmy do wspólnych zabaw. Nie zabrakło zabaw z chustą, kolorowymi piłeczkami, gumą animacyjną. Przedszkolaki wzięły udział w  zmaganiach ruchowych oraz w festiwalu baniek mydlanych:) Nasze kochane Przedszkolaki przygotowały również pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe. Na zakończenie każdy otrzymał gadżety z Biura Rzecznika Praw Dziecka oraz słodkości od firmy Goplana – za które bardzo dziękujemy:) Kochane Przedszkolaki z okazji Waszego święta życzymy Wam zdrowia, radości i wspaniałej zabawy:)