Walentynki, walentynki! Wszyscy mają wesołe minki:)

16.02.2021 r. w "Akademii Rozwoju" odbyła się uroczystość z okazji Walentynek. Nazwaliśmy ten dzień – Dniem Miłości i Przyjaźni, ponieważ uważamy, że pielęgnowanie takich uczuć jest bardzo ważne – nawet dla tych najmniejszych:) Tego dnia wszyscy przybyli ubrani na czerwono i różowo, a sale zamieniły się w serduszkowe krainy:) Na początku zajęć odśpiewaliśmy piosenkę „Serduszko przyjaźni", , a także podawaliśmy sobie serduszko w trakcie zabawy podobnej do „Mam chusteczkę haftowaną”:) Przedszkolaki składały także obrazki z części, aby dowiedzieć się, że razem można robić wiele ciekawych rzeczy:) Dzieci rozwiązywały także bajkowe zagadki pt. „Kto kogo kocha?”, bawiły się logopedycznymi serduszkami, szukały serduszkowych par i wykonały piękne serce:) Jak co roku i 2021 r. otworzyliśmy walentynkową skrzyneczkę, w której znajdowały się sympatyczne walentynki wykonane przez dzieci:) Na zakończenie uroczystości każdy przedszkolak otrzymał słodkie serduszko:)